Aguaclara_logo

Kolekcje strojów kąpielowych Aguaclara inspirowane są mistyczną Amazonią oraz magicznymi miejscami w samym sercu Ameryki Południowej.

Dyrektor kreatywna Liliana Villalobos tworzy wyjątkowe kolekcje, zachowując harmonię pomiędzy egzotyką, subtelnością i elegancją. W ten sposób powstają unikalne, niepowtarzalne wzory i kolekcje, które zapierają dech w piersiach. Są wysublimowane, kobiece, odważne, ich kolorystyka lśni i tętni życiem.

Tkaniny wykorzystane do kolekcji są najwyższej jakości. Każdy model jest wyjątkowy. Tym, co dodatkowo wyróżnia kolekcje Aguaclara są przepiękne dodatki, które pochodzą z różnych zakątków świata. Każdy produkt jest wykończony z największą precyzją, ozdobiony haftami, dekoracjami z akcentem etnicznym. Każdy model kostiumu jest starannie zaprojektowany, aby podkreślić piękno kobiecego ciała oraz wykreować wspaniałą, zmysłową sylwetkę.

Luksusowy jedwab, tuniki otulające ciało jak mgiełka, różne możliwości łączenia elementów – tworzenie przepięknych kompletów na plażę i nie tylko – kolekcja Aguaclara to doskonały wybór dla kobiet pragnących poczuć się wyjątkowo, pewnych siebie, odważnych.

« 1 z 3 »