ewa_bien_logo

 

 

Ewa Bien z myślą o Kobietach od ponad 13 lat projektuje i produkuje ekskluzywną bieliznę i kostiumy kąpielowe, które podkreślają ich piękno, klasę i styl. Dba, aby czuły się w niej pewnie, wygodnie i kobieco. Tworzy bieliznę piękną, elegancką i komfortową, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagające Panie.
Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce z wykorzystaniem najnowocześniejszych osiągnięć rynku tekstylnego na świecie. Koronki, hafty, tiule oraz dodatki pochodzą niejednokrotnie z tych samych renomowanych źródeł co te wykorzystywane przez znane światowe marki bieliźniarskie.
Firma Ewa Bien trzy razy w roku przedstawia swoje nowe kolekcje. W jesieni i na wiosnę trafiają na rynek kolekcje bielizny, zaś wiosną kolekcja kostiumów kąpielowych. Wejściu nowej kolekcji na rynek towarzyszy zawsze ukazanie się firmowego katalogu.
Znakiem charakterystycznym bielizny marki Ewa Bien są niezwykle żywe i atrakcyjne kolory, zgodne z najnowszymi trendami. Nie brak jednak również wzorów bardziej klasycznych i stonowanych, zawsze jednak pełnych zmysłowości i elegancji.

W ofercie firmy Ewa Bien znaleźć można szeroką gamę biustonoszy typu Soft i Semi Soft doskonałych dla dużych biustów, a także biustonoszy typu Balconette i Push Up. Dzięki dużemu zakresowi rozmiarów – obwodom od 65 do 85 oraz miseczkom od A do K, trafić możemy w zapotrzebowania naprawdę wielu Klientek.

W każdej z proponowanych linii znaleźć można pasujące figi, stringi czy szorty, a w wybranych modelach również gorsety i pasy do pończoch.

Polskie produkty marki Ewa Bien spotkać można w wielu sklepach nie tylko w kraju, ale i na świecie np. w Czechach, Słowacji, Grecji, Ukrainie, Rosji, Kanadzie, na Litwie, we Francji a nawet w Południowej Afryce i Australii.