paripari_logo

 

PariPari (z włoskiego: pari pari – dosłownie, słowo w słowo) jest nowoczesną marką bielizny damskiej. Producent  łączy prawie 20-letnie doświadczenie w branży bieliźnianej z otwartością na nowe trendy i pomysły. Doświadczenie  pozwala nam wierzyć że ekskluzywna bielizna PariPari będzie spełniać marzenia kobiet, ale jako seksowna bielizna damska będzie również cieszyć mężczyzn. W ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne komplety bielizny, jak również szerszy asortyment taki jak peniuary, pasy do pończoch, figo-pasy, koszulki.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozszerzane są serie  produktów o wiele wariantów koszulek i fig. W ofercie są  również takie elementy serii jak top w wersji push-up, czy też koszulki push-up., różnorodna oferta fig, klasycznych stringów i pełnych ale również bokserki z nogawkami, z wysokim stanem jak i wersje sport.

Z pewnością zwróciliście Państwo uwagę na modelkę, która w tak piękny sposób prezentuje bieliznę PariPari. To efekty współpracy z Sylwią Nowak - modelką i fotomodelką o szerokim dorobku oraz aktorką w serialu „Miłość na bogato”.

Bielizna PariPari jest idealnym prezentem dla wszystkich wyjątkowych kobiet w Państwa życiu. Aby dodatkowo podkreślić piękno modeli, przygotowaliśmy unikalne opakowania, które układają się w piramidę. Dla ozdoby wystarczy jedynie dołożyć wstążkę i już dysponują Państwo charakterystycznym i wyjątkowym prezentem, zarówno pod względem formy opakowania, jak również – a może przede wszystkim – tego co kryje się w środku.

1491604_497724323678600_1935981254_n

 

 

Zapraszamy do rozpoczęcia podróży w krainę bielizny PariPari